Zobrazit filtr

Hledám:

Jsi tu?

Prolom ledy a pošli SMS. Už žádná samota! Jdi štěstí naproti a seznam se 💜

Dorota517

22

Kdo se chce seznámit? Já jo! Jsem z Třebíče, je mi 22 a chci to pořádně roztočit :)
Kraj: Vysočina

Vanessa882

23

Jsem obyčejná holka, co se ráda seznámí s milým klukem starším než já, který rád sportuje ale taky chodí do společnosti a je taky jako já sám. Napiš mi, Vanessa.
Kraj: Královéhradecký

Varin670

33

Jsem Věra 33/173/64 snad hezká a milá, a hlavně hodná, až moc. Ráda bych poznala někoho s kým si padneme do oka až tak, že přeskočí pomyslná jiskra a my se do sebe bláznivě zamilujeme..
Kraj: Liberecký

Jindra865

49

Jsem jaká jsem, a jsem za to ráda. Prožila jsem toho hodně, ale právě to mě vytvarovalo do této podoby, v jaké jsem teď. Nehodám se kvůli nikomu měnit a nechci, aby se někdo měnil kvůli mně. Chci přátelství a souznění v jednom..
Kraj: Plzeňský

Adriana643

34

Divoká a nespoutaná Adriana bez závazků by ráda poznala stejně divokého mladého muže.. Ráda žiju přítomností a chci si ji co nejvíc užít!
Kraj: Hlavní město Praha

Manuela894

32

Najde se muž na úrovni, který mi nezlomí srdce? Už tak ho mám na tisíc kousků, avšak i přesto věřím, že tam někde jsi.
Kraj: Jihomoravský

Henriette147

37

Ráda poznám milého muže z okolí Žďáru nad Sázavou za účelem vážného seznámení.
Kraj: Vysočina

Martha463

56

Jsem vdova ale je na čase jít dál, už je to pár let, co mi manžel odešel.. Možná najdu někoho, kdo zažil třeba něco podobného nebo kdo by se mnou rád trávil volné chvíle. Budu ráda když mi napíšeš. Marta
Kraj: Moravskoslezský

Randi185

29

Sportovní a prý snad sympatická a hezká by se ráda poznala s mužem za účelem přátelských schůzek ať už ve společnosti nebo třeba někde na výletě v přírodě. Napiš mi, Renča
Kraj: Vysočina

Line109

36

Svobodná Linda by se ráda seznámila. Jsem sama už dlouho, a pořád po někom úžasném toužím. Jsem baculka ale snad to někdo ocení anebo mě aspoň donutí sportovat :)
Kraj: Ústecký

Milena877

41

Jsem Milena, osamělá žena, která neměla v životě štěstí.. Nestěžuji si, ale ráda bych konečně zažila něco pěkného. Jsem společenská a milá, mám ráda smysl pro humor, ráda vyrážím do přírody a někdy za sportem.
Kraj: Vysočina

Henny129

31

Ahoj, já jsem Helča a hledám kamarády. Jsem hodně společenská, ale nebydlím tu dlouho, tak bych moc ráda někoho poznala. Je mi 31, znamení panna, ráda cvičím a chodím na výlety.
Kraj: Plzeňský