Zobrazit filtr

Hledám:

Jsi tu?

Prolom ledy a pošli SMS. Už žádná samota! Jdi štěstí naproti a seznam se 💜

Sandra508

27

Já Sandra 27, svobodná a bez závazků, chci poznat muže k trvalému vztahu z Ústí a okolí. Někoho hodného, kdo už taky nechce být sám a dát to dohromady. Těším se na tvoji odpověď.
Kraj: Ústecký

Tina205

19

Ahojky, jmenuju se Tinka a hledám kamarády starší než jsem já. Mám ráda koně, svoje rodiče a svýho pejska. Kamarádů moc nemám, tak pomáhám našim nebo si čtu a maluju si obrázky. Ráda se koupu ve vodě, proto tak miluju léto. Chci konečně začít poznávat svět.
Kraj: Plzeňský

Gina629

27

Ahojky, moc ráda bych poznala nějakýho fajn kluka, zatím jako kamaráda a dál se uvidí. Baví mě toulat se v přírodě, různé výlety, kolo, ale občas si i ráda posedím v hospůdce u něčeho dobrého. Budu ráda, když se přidáš.
Kraj: Karlovarský

Helena822

26

Ahoj, jsem 26letá sympatická a snad i hezká holka z Prahy a ráda bych našla kluka/muže se smyslem pro humor, trošku romanticky založeného, který už, stejně jako já, nechce být sám.. Těším se na tebe, Helena
Kraj: Hlavní město Praha

Alice506

19

Čauky kluci, já jsem Alice a toužím tady poznat nějakýho fajn kluka z HK a okolí. Jsem obyč holka, co si často připadá sama a ráda bych to změnila. Moje koníčky jsou procházky se psem, fitko, focení. Prozradíš mi ty tvoje?
Kraj: Královéhradecký

Bohuna497

44

Znamením račice, příjemná a milá, která měla ve svém životě více smůly než štěstí, bezdětná nekuřačka, co miluje zvířata, procházky a výlety, jízdu na kole a plavání, hledá druhou polovičku k dlouhodobému vztahu. Najdeme se?
Kraj: Zlínský

Hedvika452

36

Hledám muže ve věku 36-50 let z vesnice nebo žijícího v okolí Prahy. Nekuřáka se smyslem pro humor i rodinný život. Jsem 36letá, štíhlá a pracovitá, ráda bych byt vyměnila za domek se zahrádkou. Jsem rozvedená a mám jednu dceru.
Kraj: Středočeský

Simona676

29

Zatím jsem ve vztazích prožívala samá zklamání, ale nechci přestat doufat a hledat. Věřím, že na téhle planetě někde existuješ, že dýcháš a možná toužíš i ty po mně. Snad se najdeme. Já se jmenuju Simona a moc ráda tě poznám.
Kraj: Moravskoslezský

Vendulka294

32

Mám sice dobrou práci, skoro všechno, o čem jsem snila, ale přece jenom mi někdo v tom příběhu života chybí. Věřím, že se mi ozve ten pravý. Napiš Vendulce.
Kraj: Pardubický

Lene511

45

Ženská do nepohody. Každý to máme jinak těžký a nevíme čím si prochází ten druhý. Proto jsem se naučila nesoudit. Jen zkouším najít někoho fajn, kdo má rád život a nevzdává se i když má občas těžký období. Někoho s upřímným úsměvem, kdo rád žije aktivně jako já. Lenka 45
Kraj: Středočeský

Lada953

28

Jmenuji se Lada, je mi 28 let, jsem blonďatá modroočka měřící 166 cm a vážící 58 kg, štíhlá postava. Touto cestou bych ráda našla muže, který by mi byl kamarádem a klidným přístavem. Jsem přátelská a milá, mám ráda přírodu a ráda do ní chodím si načerpat energii v tom dnešním bláznivým světě.
Kraj: Pardubický

Nela399

23

Ahojky, jsem myslím sympatická, taky usměvavá a optimisticky naladěná holka, co by se ráda seznámila s klukem podobnýho ražení z okolí. Můžeme se sejít a uvidíme jestli z toho něco hezkýho bude :) Tak mi napiš a něco podniknem. Nela
Kraj: Liberecký