Zobrazit filtr

Hledám:

Jsi tu?

Prolom ledy a pošli SMS. Už žádná samota! Jdi štěstí naproti a seznam se 💜

Laila820

67

Celý život jsem žila ve městě a na stará kolena jsem odešla bydlet na chaloupku. No co si budem, není to takové , jak jsem doufala, že bude. Tak hledám někoho, kdo by tady trávil čas se mnou ?
Kraj: Olomoucký

Zainab799

24

Ahoj, miluju hudbu, hraju na pár hudebních nástrojů a plánuju založit kapelu. Řekla bych, že nejsem prototyp domácí puťky, ale třeba se najde někdo, kdo s tím bude v pohodě ?

Monika458

32

Ahojky, co bych o sobě řekla, abych tě zaujala ? No jsem přece fajn holka, která hledá toho nejlepšího chlapa, co si jí bude vážit

Marianne558

29

Milovnice kávy a čaje. Moc ráda degustuji, posedím v kavárně, zajdu si do kavárny. Kdyby tady byl někdo, kdo by obšas vyrazil se mnou, at se mi ozve

Pavlina770

48

Zdravím všechny svobodné muže, nezadané, klidně s dětmi. Ráda bych tě poznala, pokud máš smyls pro humor, umíš naslouchat jsi tolerantní ?

Aina447

31

Musím si sebekriticky přiznat, že žiju tak trochu na obláčku a občas je ten pád na tvrdou zem drsný, potřebovala bych někoho, kdo mě zachytí, aby to tak nebolelo?

Ludvika388

28

Celý život žiju na farmě a tarám se o zvířátka, nechci na tom nic měnit, ale občas bych ráda vybočila ze stereotypu a někam si vyrazila. Ukážeš mi, co neznám ?

Lena590

28

Mám moc ráda cvičení, na své postavě si docela zakládám, chtěla bych vedle sebe chlapa, co bude rád za to, že se o sebe starám a třeba se ke mně i přidá ?
Kraj: Hlavní město Praha

Inga898

65

Jsem veselá , i když mě trápí spousta věcí :) Ale to už k životu patří, takže si ho chci užít dokud to jde se vším všudy,jestli to máš stejně, tak mi napiš
Kraj: Jihočeský

Berta811

34

Já žena z Brna, 34 let, svobodná bez závazků s chutí do života a s elánem na rozdávání

Emmelin873

52

Celý život podnikám v oblasti zemědělství a zajímám se o jezdectví. Můžu je kolem mě hodně, ale já rozhodně nechci nikoho z mého oboru, ale ráda bych poznala chlapa, který by se mi časově mohl přizpůsobit
Kraj: Středočeský

Simone495

50

Nerada to přiznávám, ale mám dost nudnou práci, která mě denně drtí čím dál tím víc. Chci si začít užívat alespoň volný čas a hledám někoho, kdo mi v tom pomůže?
Kraj: Liberecký