Adriana283

Věk: 25

Kraj: Vysočina

Čauky, mé jméno je Adriana. Ráda se nechávám fotit a je to můj koníček. Na podzimu je hezké to, jak se mění barvy listí a miluji podzimní procházky. Pak se zahřát v postýlce s horkou čokoládou. Hledám muže do věku 40 let, ráda bych prvně navázala přátelský vztah a později něco více.
Kraj: Vysočina

Odeslat na: Adriana283

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Jsi tu?

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Drahuse423

32

Tak trochu koketka, která ráda tráví čas v přírodě a ráda poznává tajná místečka. Jsem nějaký ten pátek už sama a hledám společníka do přírody. Ozveš se?
Kraj: Jihomoravský

Libena829

26

Říká se, že sport vyčišťuje hlavu a já s tím naprosto souhlasím. Už od mala jezdím na kole a miluji toulky po přírodě. Bohužel mi chybí parťák na kolo a třeba budu mít štěstíčko tady. Jsem usměvavá a přátelská.
Kraj: Jihočeský

Lykke222

26

Běžci z královehradecka! Jsem Lenka a běhání patří k mému životu. Nedávno jsem zažila bolestný rozchod a tak při běhu přicházím na jiné myšlenky. Chceš si jít se mnou taky zaběhat a nebo jen poklábosit? Budu se těšit :)
Kraj: Královéhradecký

Elizabeth509

28

Ahojte kluci, vrátila jsem se z dovolené a došlo mi, že už nechci být sama. Bylo by hezké mít vedle sebe někoho, s kým se zasměju, pomazlím a budeme tu jeden pro druhého. Třeba pojedeme příště do Egypta spolu, tak napiš. Eli
Kraj: Karlovarský

Othelie860

27

Ahoj jsem Tien! Všichni mi ale říkají Olie. V Čr jsem už od narození, ale nedávno jsem se přistěhovala do Liberce. Zatím tu nikoho neznám a tak moje společnice je kočka Sue. Najde se tu někdo, kdo by rád pokecal a seznámil se? Okolí Liberec
Kraj: Liberecký

Jindriska161

25

Neustále hladová a miluju maso! Najde se tu pohodový a sympatický kluk, co rád vezme holku na pořádný burger? Jsem svobodná, bez závazku. Volné chvíle ráda trávím s přáteli, s dobrým jídlem a hudbou. Ozvi se, Jindra.
Kraj: Olomoucký

Annabel215

30

Že by psí láska byla jediná opravdová? Jmenuju se Anna, bydlím se svým pejskem. Měla jsem smůlu na muže a tak jsem si řekla, proč to nezkusit prolomit? Jestli máš rád taky pejsky, tak si určitě budeme mít o čem povídat.
Kraj: Moravskoslezský

Mille459

29

Podzim klepe na dveře a já jsem si řekla, jak by bylo super, když bych našla milého, hodného a věrného kluka, co rád jezdí na výlety. Není Česká republika krásná? Je toho tolik, co prozkoumat. Vydáš se na prozkoumávání se mnou? Milena
Kraj: Pardubický