Alise244

Věk: 45

Kraj:

Jsem Vendula, osamělá duše, která by už potřebovala někdo, s kým by prožívala starosti a radosti života.. Našel by se tady nějaký vyrovnaný muž pro život .

Odeslat na: Alise244

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Jsi tu?

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Blazena326

33

Ahoj, slušná přirozená svá holka, co si na nic nehraje hledá parťáka, ne na zpestření, ale do života. Nabízím do začátku kamarádství a pokud se projeví vzájemné sympatie a najdeme v sobě to, co oba hledáme, pak seznamka splní účel..

Alena293

28

Ahoj,hledám spolehlivého,věrného muže k vážnému seznámení ve věku od 28 - 45 let - nekuřáka se smyslem pro cestování z Plzně a okolí.Mě je 28 let. Těším se na Vaše odpovědi.
Kraj: Plzeňský

Vera599

35

Ahoj, jmenuji se Ivana, jsem mama dvou raubiru, laskou zlomena a zklamana a tak hledam v soucasne dobe kamarada, kteremu chybi taktez hezke slovo.
Kraj: Středočeský

Eivor182

38

Smyslná Evka hledá muže pro příležitostné schůzky a pokec u vínka. Nehledám vážný vztah, jen se potřebuji občas uvolnit. Mám ráda, když mě muž svádí pohledem a já mu to mohu oplácet.

Fanny437

28

Ahoj,hledám spolehlivého,věrného muže k vážnému seznámení ve věku od 28 - 45 let - nekuřáka se smyslem pro cestování z Plzně a okolí.Mě je 28 let. Těším se na Vaše odpovědi.
Kraj: Plzeňský

Aranka653

71

Vdova 71/170/90 hledá obyčejného chlapa k dopisování.

Jirina653

71

Hledám slušného, hodného muže na úrovni, nekuřáka, který neholduje alkoholu, může být o něco mladší než já, který má své zázemí a rád by trávil volné chvíle se mnou na výletě, v přírodě a všem hezkém.Praha a okolí.
Kraj: Hlavní město Praha

Hilde381

36

Ahoj, jsem něco mezi introvertem a extrovertem, asi záleží jak moc si s člověkem sednu. Řekla bych o sobě, že jsem sympatická, klidná, věrná. Ráda chodím na procházky, ale i stejně ráda si sednu s šálkem kávy či sklenici vína.
Kraj: Vysočina