Ines512

Věk: 25

Kraj: Jihočeský

Rok se pomalu s rokem sešel a já jsem stále sama, zařekla jsem se, že letosu už sama na Nový rok nebudu, pomůžeš mi ?
Kraj: Jihočeský

Odeslat na: Ines512

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Jsi tu?

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Laila820

67

Celý život jsem žila ve městě a na stará kolena jsem odešla bydlet na chaloupku. No co si budem, není to takové , jak jsem doufala, že bude. Tak hledám někoho, kdo by tady trávil čas se mnou ?
Kraj: Olomoucký

Zainab799

24

Ahoj, miluju hudbu, hraju na pár hudebních nástrojů a plánuju založit kapelu. Řekla bych, že nejsem prototyp domácí puťky, ale třeba se najde někdo, kdo s tím bude v pohodě ?

Monika458

32

Ahojky, co bych o sobě řekla, abych tě zaujala ? No jsem přece fajn holka, která hledá toho nejlepšího chlapa, co si jí bude vážit

Marianne558

29

Milovnice kávy a čaje. Moc ráda degustuji, posedím v kavárně, zajdu si do kavárny. Kdyby tady byl někdo, kdo by obšas vyrazil se mnou, at se mi ozve

Pavlina770

48

Zdravím všechny svobodné muže, nezadané, klidně s dětmi. Ráda bych tě poznala, pokud máš smyls pro humor, umíš naslouchat jsi tolerantní ?

Aina447

31

Musím si sebekriticky přiznat, že žiju tak trochu na obláčku a občas je ten pád na tvrdou zem drsný, potřebovala bych někoho, kdo mě zachytí, aby to tak nebolelo?

Ludvika388

28

Celý život žiju na farmě a tarám se o zvířátka, nechci na tom nic měnit, ale občas bych ráda vybočila ze stereotypu a někam si vyrazila. Ukážeš mi, co neznám ?

Lena590

28

Mám moc ráda cvičení, na své postavě si docela zakládám, chtěla bych vedle sebe chlapa, co bude rád za to, že se o sebe starám a třeba se ke mně i přidá ?
Kraj: Hlavní město Praha